«

»

مارس 22

کارگاه آموزشی: “تکنیک رهایی ذهن” از احساسات و افکار مُخرّب

کارگاه آموزشی:

“تکنیک رهایی ذهن” از احساسات و افکار مُخرّب

با سلام و درود بر شما

ضمن تبریک صمیمانه فرا رسیدن سال نو

از شما رسما دعوت می شود در کارگاه آموزشی روز ۲۸ مارس ۲۰۱۶ در باره EFT (Emotional Freedom Techniques شرکت فرمایید. حضور شما باعث خرسندی و خوشوقتی ماست. لطفا فیلم مربوط به EFT را مشاهده فرمایید:

ارادتمند شما محسن محمدی نیا روانشناس و مدرس دانشگاه

دکتر وین دایر: تکنیک ای اف تی EFT (ضربه تراپی) واقعاً نتیجه می­ دهد… در زندگی شخصی­ ام نتایج عالی از آن گرفته­ ام

دکتر دیپاک چوپرا : تکنیک ای اف تی EFT (ضربه تراپی) (بی تی تی) مزایای زیادی به لحاظ شفابخشی دارد

دکتر جو وایتلی: هر روز از تکنیک ای­ اف تی EFT (ضربه تراپی) (بی تی تی) استفاده می کنم.

کاربردهای EFT:

وقتی از کاربردهای این روش سخن به میان می‌آید مردم همواره می‌پرسند: “آیا بر روی ….. هم جواب می‌دهد؟” گری کریگ پدید‌آورندة ئی‌اف‌تی در پاسخ به این سوال می‌گوید: “امتحانش کنید”. از آنجایی که استفاده از آن ضرری ندارد مردم در سراسر دنیا از آن برای رفع هرگونه مشکلی بهره می‌برند. تعداد مواردی که شخصاً شاهد برطرف گشتن آنها بوده‌ام از دستم در رفته است. خودم نیز در چند سال گذشته بهترین دوران عمرم را از لحاظ سلامتی داشته‌ام. فهرستی که در زیر ارائه می‌گردد تنها نشانگر بخش کوچکی از کاربردهای این روش است.

* انواع بیماریها: ئی‌اف‌تی همچون طب سوزنی عمل می‌کند. هر نوع بیماری که فکرش را بکنید بوسیلة ئی‌اف‌تی بهبود یافته و یا کاملاً معالجه شده است. فرقی هم نمی‌کند که بیماری ساده باشد یا صعب‌العلاج. اگر علت روان‌تنی آن کشف گردد ئی‌اف‌تی از عهدة آن برمی‌آید. • انواع حساسیتها: به کرات شاهد برطرف شدن فوری انواع حساسیت بوده‌ام. • انواع اعتیاد: چه اعتیاد به برخی مواد باشد و چه اعتیاد به بعضی رفتارها. هر چند که در این مورد فوراً نتیجه نمی‌دهد ولی با حفظ پشتکار و تکرار آن می‌توان از عهدة اعتیاد نیز برآمد. • چاقی: در نگرش ئی‌اف‌تی چاقی نوعی اعتیاد به حساب می‌آید. اعتیاد به غذا. بازدهی آن نیز نظیر مورد فوق است. مگر قرار است که چاقی هم فوراً برطرف شود؟ • افسردگی: از عهدة انواع موارد شدید و خفیف آن برمی‌آید. گاهی نیاز به استمرار دارد. • بهبود کارایی: افرادی که می‌خواهند کار خود را به نحو بهتری انجام دهند از ئی‌اف‌تی کمک می‌گیرند. ورزشکاران، دانش‌آموزان و فروشندگان مثالهایی از این دسته‌ اند. فکرش را بکنید که گل شدن یا هدر رفتن پنالتی دقیقة نود چه تاثیری بر بازیکنان، مربیان، تماشاگران و طرفداران دارد. • توانگری: شاید برایتان جالب باشد که عده‌ای با برطرف نمودن موانع روانی کسب درآمد بیشتر به ثروت رسیده‌اند. • بهبود کارکرد بعضی اعضاء بدن: لابد می‌پرسید که مثلاً مگر می‌شود با استفاده از این روش قدرت بینایی یا شنوایی را افزایش داد. البته! چشم و گوش نیز از مسائل روان‌تنی تاثیر می‌پذیرند و عدة زیادی با پرداختن به این مسائل قدرت بینایی یا شنوایی خود را افزایش داده‌اند. • افزایش میل جنسی: به نظر شما کاهش (یا عدم وجود میل جنسی) علل روان‌تنی ندارد؟ • ناباروری: شاید برایتان جالب باشد که کلینیکهای وی‍ژه‌ای برای استفاده از ئی‌اف‌تی بر روی ناباروری وجود دارد و وقتی از روشهای دیگر کاری برنمی‌آید ئی‌اف‌تی باز هم کارایی خود را نشان می‌دهد. • خنثی نمودن خاطرات ناگوار: چه تعداد افرادی را می‌شناسید که خاطرات ناگوارشان دائماً در پیش چشمشان به نمایش درمی‌آیند؟ با وجود این که تاکنون صدها (یا شاید هم هزاران) خاطرة ناگوار را خنثی نموده‌ام ولی تاکنون موردی که بیش از نیم ساعت به طول بیانجامد مشاهده نکرده‌ام. حتی خاطرات مربوط به بدترین فجایع جنگ تحمیلی. • تسکین درد: اغلب نتایجی سریعی بدست می‌دهد. • کاهش اضطراب: استفادة روزانه از آن بسیار موثر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>