«

»

آوریل 01

کارگاه آموزشی: EFT «تکنیک های رهایی از احساسات و افکار منفی» Emotional Freedom Techniques

کارگاه آموزشی:

 EFT «تکنیک های رهایی از احساسات و افکار منفی»

Emotional Freedom Techniques

. احساسات مخرب مرکز مشاوره معین. مالزی Mohsen Mohammadinia 2

EFT (Emotional Freedom Techniques) تکنیک رهایی ازاحساسات مُخرّب
” ای اف تی ” یک تکنیک معجزه آسا برای ” درمان دردهای روحی و جسمی ” است.
فیلم زیر, بهترین توصیف از این تکنیک قدرتمند می باشد:
https://www.youtube.com/watch?v=KNwfASlCDqo
تکنیکی که سالها بصورت یک راز توسط روانشناسی بنام ” راجر کالاهان ” باقی مانده بود زیرا او از هر یک از بیماران خود ۱۰۰هزار دلار می گرفت (البته هنوز هم می گیرد) و EFT را به آنها آموزش میداد و می دهد. اما بالاخره در سال ۱۹۹۵ این تکنیک شگفت انگیز, پس از ۴ سال کار مداوم بر روی آن توسط گری کریک فاش شد.
ما روز دوشنبه چهارم آوریل به مدت ۴ ساعت (از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب) به تدریس و آموزش کامل این تکنیک می پردازیم.
این زمان, فرصتی است عالی برای یادگیری این تکنیک معجزه آسا و پایان دادن به بسیاری از ناملایمات روحی-عاطفی و جسمی شما و عزیزانتان.
این فرصت را مغتنم بشمارید.
مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی معین
لطفا برای ثبت نام با شماره های:
۲۷۴۲۱۵۵۰- ۰۳ و شماره همراه: ۰۱۴۷۳۹۸۵۷۸ تماس حاصل فرمایید.

 ای اف تی چیست؟

ای اف تی, ترکیبی است از طب سوزنی چین و روانشناسی مدرن. در این روش بجای فروکردن سوزن در بدن, به همان نقاطی که در طب سوزنی سوزن وارد می کنند, ضربه می زنند و یا فشار می دهند و همراه با ضربه زدن یا فشار دادن, جملاتی بیان می شود و در مدت کوتاهی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا می کنند. دکتر وین دایر یکی از کسانی است که از ای اف تی بهره برده و در این باره می گوید:

“تکنیک ای اف تی EFT (ضربه تراپی) واقعاً نتیجه می­ دهد… در زندگی شخصی­ ام نتایج عالی از آن گرفته­ ام”

دکتر وایتلی در باره ای اف تی جمله عجیبی دارد:

من هر روز از تکنیک ای­ اف تی EFT (ضربه تراپی) استفاده می کنم.

امروزه هزاران مقاله و فیلم در باره ای اف تی تهیه و دنیا را شگفت زده کرده است. البته بقول گری کریک ما هنوز در طبقه اول این آسمانخراش هستیم. اما به واقع در روانشناسی مدرن یک معجزه رخ داده است. بطوریکه بسیاری از افراد با بهره گیری از EFT در عرض چند دقیقه مشکلات عمیق و دیرینه آنها حل می شود. مشکلاتی که با استفاده از هر تکنیک روانشناسی لاینحل بوده است. 

بعنوان مثال مراجعانی داشته ام که در عرض چند دقیقه کینه چندین ساله آنها نسبت به پدر یا همسرشان از بین رفته است. یا ترسی که از فلان حیوان داشته اند و هیچ روشی نتوانسته است به آنها کمک کند بصورت معجزه آسایی ترس آنها کاهش یافته است. 

بسیاری از مشکلات ما ناشی از خاطرات تلخ و ناگواری است که در گذشته داشته ایم. این خاطرات در اعماق وجود ما ریشه کرده و باعث بروز بماریهای روحی و جسمی شده است. در ای اف تی شماتمام این خاطرات تلخ و ناگوار را از بین می برید و خودبخود علائم آنها نیز که همان بیماریهای جسمس و روحی است از بین می رود. 

کاربردهای تکنیک معجزه آسای “ای اف تی”:

وقتی از کاربردهای این روش سخن به میان می‌آید مردم همواره می‌پرسند: “آیا بر روی ….. هم جواب می‌دهد؟” گری کریگ پدید‌آورندة ئی‌اف‌تی در پاسخ به این سوال می‌گوید: “امتحانش کنید”. از آنجایی که استفاده از آن ضرری ندارد مردم در سراسر دنیا از آن برای رفع هرگونه مشکلی بهره می‌برند. تعداد مواردی که شخصاً شاهد برطرف گشتن آنها بوده‌ام از دستم در رفته است. خودم نیز در چند سال گذشته بهترین دوران عمرم را از لحاظ سلامتی داشته‌ام. فهرستی که در زیر ارائه می‌گردد تنها نشانگر بخش کوچکی از کاربردهای این روش است.


* انواع بیماریها:
ئی‌اف‌تی همچون طب سوزنی عمل می‌کند. هر نوع بیماری که فکرش را بکنید بوسیلة ئی‌اف‌تی بهبود یافته و یا کاملاً معالجه شده است. فرقی هم نمی‌کند که بیماری ساده باشد یا صعب‌العلاج. اگر علت روان‌تنی آن کشف گردد ئی‌اف‌تی از عهدة آن برمی‌آید.

انواع حساسیتها:
به کرات شاهد برطرف شدن فوری انواع حساسیت بوده‌ام.
•انواع اعتیاد:
چه اعتیاد به برخی مواد باشد و چه اعتیاد به بعضی رفتارها. هر چند که در این مورد فوراً نتیجه نمی‌دهد ولی با حفظ پشتکار و تکرار آن می‌توان از عهدة اعتیاد نیز برآمد.


• چاقی:
در نگرش ئی‌اف‌تی چاقی نوعی اعتیاد به حساب می‌آید. اعتیاد به غذا. بازدهی آن نیز نظیر مورد فوق است. مگر قرار است که چاقی هم فوراً برطرف شود؟


• افسردگی:
از عهدة انواع موارد شدید و خفیف آن برمی‌آید. گاهی نیاز به استمرار دارد.

درآمد بیشتر با استفاده از ای اف تی (ضربه تراپی)

افراد زیادی با ای اف تی به درآمدهای کلان رسیده اند. شما هم امتحان کنید.

ای اف تی (ضربه تراپی) و سردرد

سردردها به راحتی با ای اف تی درمان می شوند. فرزند خودم سالها سردردهای زیادی داشت ولی با استفاده از ای اف تی در طی یک هفته به راحتی آن را نزدیک به صفر رساند

ترک سیگار به کمک ای اف تی (ضربه تراپی)

اگر از همه روشها برای درمان ترک سیگار ناامید شده اید با ای اف تی راحت تر و سریعتر از آنچه که تصورش را بکنید نتیجه می گیرید


• بهبود کارایی:
افرادی که می‌خواهند کار خود را به نحو بهتری انجام دهند از ئی‌اف‌تی کمک می‌گیرند. ورزشکاران، دانش‌آموزان و فروشندگان مثالهایی از این دسته‌ اند. فکرش را بکنید که گل شدن یا هدر رفتن پنالتی دقیقة نود چه تاثیری بر بازیکنان، مربیان، تماشاگران و طرفداران دارد.
• توانگری:
شاید برایتان جالب باشد که عده‌ای با برطرف نمودن موانع روانی کسب درآمد بیشتر به ثروت رسیده‌اند.
• بهبود کارکرد بعضی اعضاء بدن:
لابد می‌پرسید که مثلاً مگر می‌شود با استفاده از این روش قدرت بینایی یا شنوایی را افزایش داد. البته! چشم و گوش نیز از مسائل روان‌تنی تاثیر می‌پذیرند و عدة زیادی با پرداختن به این مسائل قدرت بینایی یا شنوایی خود را افزایش داده‌اند.
• افزایش میل جنسی:
به نظر شما کاهش (یا عدم وجود میل جنسی) علل روان‌تنی ندارد؟


• ناباروری:
شاید برایتان جالب باشد که کلینیکهای وی‍ژه‌ای برای استفاده از ئی‌اف‌تی بر روی ناباروری وجود دارد و وقتی از روشهای دیگر کاری برنمی‌آید ئی‌اف‌تی باز هم کارایی خود را نشان می‌دهد.


• خنثی نمودن خاطرات ناگوار:
چه تعداد افرادی را می‌شناسید که خاطرات ناگوارشان دائماً در پیش چشمشان به نمایش درمی‌آیند؟ با وجود این که تاکنون صدها (یا شاید هم هزاران) خاطرة ناگوار را خنثی نموده‌ام ولی تاکنون موردی که بیش از نیم ساعت به طول بیانجامد مشاهده نکرده‌ام. حتی خاطرات مربوط به بدترین فجایع جنگ تحمیلی.
• تسکین درد:
اغلب نتایجی سریعی بدست می‌دهد.
• کاهش ترس و اضطراب:
استفادة روزانه از آن بسیار موثر است.

• موفقیت تحصیلی:

به کمک ای اف تی به موفقیتهای بزرگ و غیرمنتظره دست یابید.

 • غلبه بر تنبلی:

با ای اف تی به راحتی میتوان بر تنبلی و به تاخیر انداختن کارها غلبه و یا حتی سحر خیز شد

• بارداری:

افراد زیادی که دچار مشکل نازایی بوده اند با بهره گیری از ای اف تی موفق شده اند که صاحب فرزند شوند

و هر نوع مشکل جسمی و روحی دیگر را می توان با ای اف تی کاهش داد و یا از بین برد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>