«

»

فوریه 07

مهارتهای هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم

مهارتهای هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم:gf

هیپنوتیزم هدیه ایست الهی به بشر تا با دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن، بتواند تغییرات لازم در خود و دیگران را ایجاد نماید. در هیپنوتیزم با فعال شدن بخشی از مغز در کرتکس مخ (بخش دیداری) و منطقه پس سری و با فعال کردن این منطقه از مغز شما میتوانید به ناخودآگاه دسترسی یافته با تلقین و تصویر سازی ذهنی, افکار، احساسات و رفتارها را تغییر دهید.

بد نیست بدانید که نیمکره راست که در اکثر افراد ضعیف و غیر فعال است وظایفی از قبیل درک موسیقی و تصویر سازی را بعهده دارد. حافظه بلند مدت در نیمکره راست قرار دارد. نیمکره راست قضاوت نمی کند بلکه اطاعت می کند. و این بزرگترین امتیاز آن است. این ویژگی شاید به دلیل خواص “ناخودآگاه ذهن” است . پایه و اساس روش تصویر سازی ذهنی که مدتها است در زمینه های متفاوت درمانی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد، بر فعال کردن نیمکره راست استوار است.

هیپنوتیزم قادر به درمان مشکلاتی از قبیل: میگرن، بی خوابی یا بد خوابی، ترک سیگار و انواع دیگر اعتیاد, ترس, اضطراب, افسردگی, فراموش کردن خاطرات تلخ, وسواس, افزایش تمرکز, حافظه و قدرت یادگیری, مشکلات جنسی( سرد مزاجی, زودانزالی و دیر انزالی) کاهش درد و بسیاری مشکلات دیگر است که با یافتن ریشه مشکلات انسان و ارائه تلقینات به بخش ناخودآگاه ذهن صورت میگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>